BAIBA izdod jaunu dziesmu un video “Meitene no Pūres”

Raksta attēls - BAIBA izdod jaunu dziesmu un video “Meitene no Pūres” Publicitātes foto

10.08.2022

Austrijā dzīvojošās electro-pop mākslinieces BAIBA jaunākais veikums ir viņas pirmais singls latviešu valodā. “Meitene no Pūres” ir kā nostaļģisks vēstījums par jauniešu un arī pašas mūziķes dzīvi divtūkstošajos gados.

“Meitene no Pūres” ir BAIBAs jaunākais veikums, kas tapis kā alternatīva viņas iepriekš sarakstītajai šīs dziesmas versijai angļu valodā “Boy From Murcia”. Šajā dziesmā BAIBA atskatās uz saviem pusaudžu gadiem - kā toreiz ar lieliem sapņiem, gribot būt par visu, bet vēl nezinot par ko tieši un cauri tam visam - ar lielām ilgām pēc nezināmā viņa uzauga savā dzimtajā vietā - Pūrē.

“Šī dziesma ir visām tām meitenēm un sievietēm, kuras vēlas būt viss - bezbailīgā un spēcīgā Džeina no džungļiem, poētiskā Anna Karīna Parīzē vai tā vienkāršā, apburošā meitene no laukiem, kuru mīļais puisis aizved uz zaļumballi,” stāsta Baiba, “Šī dziesma ir kā atgādinājums mums pašiem, ka ir absolūti OK vēlēties visu un būt par jebko.”

Dziesmas videoklipa un idejas autors ir Kristians Erhards Robalds. Tas ir filmēts Rojā, Mērsragā un Vaivaros, sadarbībā ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu. Videoklipā stilistiski atspoguļotas 2000.gadu romantiskās un nedaudz naivās mūzikas video klipu noskaņas - tās, ar kurām arī pati BAIBA uzauga tīņu gados. Video stāsts ir izdzīvots caur Anetes Reliņas un Mārtiņa Emīla Aržanovska deju, kur pati BAIBA iejutusies vērotājas un stāstītājas lomā, nostaļģiski atskatoties uz pagājušajiem tīņu gadiem - pirmajām cigaretēm, laika pavadīšanu pie benzīntanka, braucieniem uz jūru un pirmo mīlestību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!