Mūziķe un producente BAIBA izdod jaunu singlu un Alpu virsotnē filmētu dziesmas video

Raksta attēls - Mūziķe un producente BAIBA izdod jaunu singlu un Alpu virsotnē filmētu dziesmas video Publicitātes foto

08.12.2023

Austrijā mītošā latviešu mūziķe un producente BAIBA izdevusi jaunu singlu un Alpu kalnu virsotnē filmētu tās dzīvā ieraksta videoklipu.

“Black Hole” ir mūziķes jaunākais veikums, kas jau pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Šo dziesmu BAIBA saviem faniem pirmoreiz atskaņoja pavisam neparastā veidā - uzstājoties gleznaina ezera krastā, Austrijas federālās zemes Tiroles pārgājienu takā 2158 metru augstumā.

Šis koncerts redzams arī dziesmas “Black Hole” videoklipā, kas tapis sadarbībā ar platformu “Gigmit” un pārnēsājamās elektrojaudas uzņēmumu “Instagrid”.

Dziesmā BAIBA tajā stāsta par rūgto un saldo, popkultūrā bieži slavināto “neveselīgo” jeb “toksisku” mīlestību.

Ceļojums kosmosā, ilgas pēc kā skaista un paliekoša, kā arī bailes, vai šī pievilkšanās otram “neizsūks” visu pašas būtību, ieraujot nebutībā jeb kosmosa melnajā caurumā - šie eksistenciālie jautājumi, apvienojumā ar plūstošu melodiju un izteiktām basa līnijām rada kārtīgu sajūtu viesuli.

Tas ir pirmais mūziķes veikums pēc šī gada pavasarī izdotā EP “Compulsive”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!