Austrijā dzīvojošā mūziķe BAIBA pārsteidz ar jaunu dziesmu “Come Around”

Raksta attēls - Austrijā dzīvojošā mūziķe BAIBA pārsteidz ar  jaunu dziesmu “Come Around” Publicitātes foto

15.10.2021

BAIBAs jaunākais singls ir tapis sadarbībā ar itāļu electro/groove mūzikas producentu Bruno Belissimo. Dziesma “Come Around” ir mūziķes pirmais singls pēc maijā izdotā albuma “Lighter”.

Austrijas pilsētā Insbrukā dzīvojošā electro pop māksliniece BAIBA (īstajā vārdā - Baiba Dēķena) šo dziesmu laidusi klajā pateicoties iegūtajai otrajai vietai Itālijas jauno mūziķu konkursā “Upload Sounds”. Šī uzvara viņai sniedza iespēju sadarboties ar Itālijā dzīvojošo kanādiešu elektroniskās mūzikas producentu Bruno Belissimo. Sadarbības ietvaros tapis arī singla video, kas ir filmēts Itālijas pilsētā Milānā.

Pati dziesma “Come Around” ir stāsts par dažādām emocijām, kuras mēs piedzīvojam pēc attiecību šķiršanas. Gan atvieglojumu, ko dažkārt gūstam, kad sarežģītas attiecības ir beigušās, gan sarūgtinājumu, kad saprotam, ka, varbūt, pārāk pielāgojamies attiecībām un bailēs, ka netiksim mīlēti, beigu beigās pazaudējām to, kādi, patiesībā, esam.

“Dziesma gan nav skumja. Ja tās dusmas pēc attiecību beigām pareizi apstrādā, tās var mums dot spēju sevi pieņemt tādus, kādi, patiesībā esam,” stāsta BAIBA, “Es gribu, lai šī dziesma dod spēku un cilvēkos atstāj sajūtu, ka mēs visi esam dažādi un pavisam nedaudz dīvaini, iespējams, pat nedaudz traki, bet tas viss ir OK!”

Šobrīd BAIBA turpina rakstīt jaunas dziesmas, kā arī regulāri uzstājas Austrijā un Itālijā. Jaunā māksliniece arī pasniedz mūzikas producēšanas nodarbības. Šoruden māksliniece bija plānojusi uzstāties arī Latvijā, taču šie koncerti COVID-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ pagaidām ir atcelti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!