BAIBA prezentē savu pirmo singlu no gaidāmā EP “COMPULSIVE”

Raksta attēls - BAIBA prezentē savu pirmo singlu no gaidāmā EP “COMPULSIVE” Publicitātes foto

05.05.2022

Austrijā dzīvojošā latviešu mūziķe BAIBA laiž klajā video savai jaunākajai dziesmai “Perfect”. Singls tapis sadarbībā ar austriešu producentu Christoph Holzknecht un tā ir pirmā dziesma no BAIBAs drīz gaidāmā EP “Compulsive.

"PERFECT" ir dziesma par sabiedrībā kultivēto vajadzību piederēt un izcelties it visā, ko cilvēks dara. Tā stāsta par nepieciešamību būt labai meitenei, kura ir izcils veiksmes un panākumu piemērs. Vienlaikus dziesma arī ataino apjukumu un iekšējo cīņu par nespēju definēt, ko patiesībā nozīmē šī veiksme un panākumi, kas bieži vien noved pie mazvērtības kompleksiem un sajūtas, ka, lai ko tu arī darītu, tu nebūsi pietiekami labs.

Iedvesmu dziesmai BAIBA guva no savas pieredzes skolas laikā - viņa bija teicamniece, centās būt pati labākā. Taču vēlāk tas viņai licis kārtīgi cīnīties ar savu iekšējo “es” .

Dziesma ir viegla un ironijas pilna. Tās videoklipā BAIBA atgriežas skolas solā, lai caur stilu, horeogrāfiju un humoru par teicamnieku dzīvi pasvītrotu pašu dziesmas vēstījumu. Pats singls ir no BAIBAs drīz gaidāmā EP “Compulsive”, kurā būs apkopotas 4 mūziķes jaunākās dziesmas. “PERFECT” tapis sadarbībā ar vietējo producentu Christoph Holzknecht un to izdevusi ierakstu kompānija Super Plus Records. 

Nupat BAIBA arī noslēdza savu pavasara turneju ar 8 koncertiem visā Austrijā un gatavojas festivālu vasarai un koncertiem visā Eiropā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!