Zelta klasika! 10 latviešu filmas un multfilmas, kurām mūziku sarakstījis Imants Kalniņš

Raksta attēls - Zelta klasika! 10 latviešu filmas un multfilmas, kurām mūziku sarakstījis Imants Kalniņš Ekrānšāviņš no filmas "Emīla nedarbi"

26.05.2016 / Parmuziku.lv

Sprīdītis, Emīla nedarbi un Zaķīšu pirtiņa...

26. maijā 75 gadu jubileju svin izcilais latviešu komponists Imants Kalniņš. Viņa skaņdarbi ir latviešu mūzikas klasika, viņa estrādes dziesmas - mūsdienu foklora. Kalniņš ir komponējis mūziku arī skatītāju mīlētām filmām un multfilmām, kuru labprāt dziedam un izdejojam arī citu svētku ietvaros. 

1. Mūzika filmai "Četri Balti krekli"

2. Mūzika filmai "Pūt vējiņi"

3. Mūzika filmai "Ezera sonāte"

4. Mūzika multfilmai "Zaķīšu pirtiņa"

5. Mūzika multfilmai "Bimini"

6. Mūzika filmai "Emīla nedarbi"

7. Mūzika filmai "Sprīdītis"

8. Tituldziesma bērnu raidījumam "Miedziņš nāk"

9. Filmas "Maija un Paija" skaņu celiņš

10. Mūzika multfilmai "Mākonītis un Mākonīte"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!