Aminata izdod albumu “Savvaļas pusē”, acina klausītājus uz tikšanos solo koncertā Palladium Rīga koncertzālē

Raksta attēls - Aminata izdod albumu “Savvaļas pusē”, acina klausītājus uz tikšanos solo koncertā Palladium Rīga koncertzālē Publicitātes foto

19.10.2023

Krāšņā un talantīgā dziedātāja Aminata izdevusi savu trešo pilnmetrāžas studijas albumu “Savvaļas pusē”, kas papildinājis pērn iznākušo minialbumu ar tādu pašu nosaukumu. Aminata aicina savus klausītājus nosvinēt albuma iznākšanu koncertā “Paisums. Bēgums”, kas notiks Palladium Rīga koncertzālē 27. oktobrī. Koncertā būs klausāmas gan jaunākās Aminatas dziesmas, gan labi zināmi un iemīļoti darbi.

“Albums “Savvaļas pusē” man ir bijis neparasts eksperiments un izkāpšana no komforta zonas.  Darbs pie šī albuma man ne vien lika no jauna atplaukt pēc posma, kurā jutos sevi radoši izsmēlusi, bet arī iekāpt pilnīgi jaunā un sievišķīgā tēlā. Piemēram, dziesma “Afrodīte” ir tik izteikti viegla, ar koķetērijas un flirta noskaņām, ka liek man tieši tā justies arī uz skatuves to izpildot. Albuma iznākšana man ir svētku dienu, bet vēl vairāk priecāšos to nosvinēt uz skatuves kopā ar saviem klausītājiem,” Aminata stāsta.  

Albuma iznākšanai par godu Aminata aicina savus klausītājus tikties koncertā Palladium Rīga koncertzālē 27.oktobrī. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Servisa kasē. 

“Šobrīd ļoti aktīvi rit koncerta gatavošanās darbi - mēģinājumi, kostīmu pielaikošana, ieraksti. Ar katru nākamo solo koncertu sev uzstādu augstāku profesionālo latiņu, vēlos, lai tas ir krāšņāks, pārsteidzošāks, nekā iepriekšējie. Varu apsolīt skatītājiem, ka pārsteigumi būs un mēs ar komandu parūpēsimies par neaizmirstamu vakaru,” Aminata turpina.

Koncertā “Paisums. Bēgums” kā viesmākslinieki piedalīsies arī  talantīgā mūziķe Būū, un Ukrainas dziedātājs Constantine, ar kuru Aminata sagatavojusi īpašu priekšnesmu. Uz skatuves ar Aminatu kāps Kristaps Ērglis, Toms Mikāls, Rūdolfs Daņiļevičs, Aleksis Zariņš, Krišjānis Geidāns, dejotāji no deju grupas SPACE, ar horeogrāfi Elīza Kažemaku un horeogrāfa palīgu Artūru Develu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!