BAIBA izdod jaunu dziesmu un video ''Hypochondriac''

Raksta attēls - BAIBA izdod jaunu dziesmu un video ''Hypochondriac'' Publicitātes foto

03.10.2022

“Hypochondriac” ir electro-pop mākslinieces BAIBAs otrais singls no drīzumā gaidāmā minialbuma jeb EP “Compulsive”.

Ritmiskā un vienlaikus nedaudz rotaļīgā dziesma stāsta BAIBAs cīņu ar veselības problēmām un to radīto nedrošības sajūtu.

“Tā bija labākā motivācija radīt nedaudz smieklīgu, satīras un pašdziedējošu darbu. Vienkārši pasmaidīt par kādreizējiem pārdzīvojumiem,” stāsta BAIBA.

Mūsdienās, kad vienlīdz svarīga ir garīgā un arī fiziskā veselība, ir svarīgi tās abas turēt līdzsvarā, vērtē māksliniece. Un tieši par to ir arī pati dziesma un tās košais, deviņdesmito gadu popmūzikas estētikā ieturētais videoklips, kas tapa Tiroles klīnikā. Tā filmēšanā piedalījās austriešu video kompānija DTW un Streetmotion deju studija.

“Hypochondriac” ir otrais singls no BAIBAs gaidāmā minialbuma “Compulsive”, kas iznāks nākamā gada pavasarī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!