Noskaties Rodžera Votersa videoklipu "The Last Refugee"

Raksta attēls - Noskaties Rodžera Votersa videoklipu "The Last Refugee" Publicitātes foto

20.05.2017 / Parmuziku.lv

2. jūnijā iznāks Rodžera Votersa (Roger Waters) solo albums "Is This the Life We Really Want?", kuru veidos 12 kompozīcijas. Albuma pauž mūziķa domas par to, kas notiek mūsdienu pasaulē, taču galvenokārt albums tomēr ir par mīlestību un ļaušanu tai apspīdēt ne tikai mūs, bet arī visu mums apkārt, arī pārējos cilvēkus.

Gaidot albumu, mūziķis publiskojis emocionālu balādi "The Last Refugee". Tā veltīta Sīrijas bēgļu krīzei, kas ātri tiek aizmirsta un noklusināta, jo tās ceļā ir stājušās politiskās intereses un birokrātiskās regulas, pauž mūziķis. Voterss savos koncertos itin bieži asi, bet mākslinieciski, izmantotams simbolus, kritizē pasaules politisko līderu lēmumus.

Rodžers Voters ir britu mūziķis, viens no ietekmīgās rokgrupas "Pink Floyd" dibinātājiem, laika gaitā kļūstot par grupas līderi, dziesmu tekstu autoru un vienu no vokālistiem. Solo karjeru Vaterss uzsāka jau 1984. gadā, šajā laikā izdodot trīs studijas albumu un vienu konceptalbumu - operu trīs cēlienos. "Is This the Life We Really Want?" būs pēc kārtas būs piektais albums.

Avots: consequenceofsound.net.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!