Tvērumi un Arturs Skutelis izdod albumu “Nekad nekur”

Raksta attēls - Tvērumi un Arturs Skutelis izdod albumu “Nekad nekur” Publicitātes foto

09.04.2018 / Parmuziku.lv

Arturs Skutelis un grupa “Tvērumi” ir izdevuši albumu “Nekad nekur”, kas veidots kā vienots stāstījums par jaunu puisi vārdā Aleksandrs. Albuma fabulas pamatā ir Bībeles stāsts par pazudušo dēlu. Grupas iepriekšējais, debijas albums “Audums” tika novērtēts kā viens no 2016. gada spēcīgākajiem latviešu mūzikas ierakstiem.

“Tvērumos” spēlē: Arturs Skutelis (balss), Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons) un Alise Golovacka (klavieres, flauta). Visu albuma “Nekad nekur” tekstu autors ir Arturs Skutelis, skaņdarbus producējuši “Tvērumu” dalībnieki, kā arī Rihards Štrauss no grupas “Augša”. Albums ierakstīts Rīgā, Dynamic Records un PKI studijā, un tā tapšanā piedalījušies vairāki viesmākslinieki: dzejnieces Daina Sirmā un Alīna Platoņenko, dziedātājas Kristīne Prauliņa un Zelma Jēgere (Viņa), trompetists Dāvis Nicmanis, emsijs Idus Abra un aktieris Igors Šelegovskis. Noformējumu, izmantojot Hieronīma Bosa gleznu “Ceļinieks”, radījis Emīls Kālis. Skaņas apstrādi PKI studijā veicis Arturs Skutelis.

“Nekad nekur” lielkoncerts iecerēts šīgada otrajā pusē; 27. aprīlī Rīgā, klubā “Melnā piektdiena” notiks Artura Skuteļa solokoncerts.

Albums “Nekad nekur” ir pieejams grupas Spotify, Bandcamp u. c. populārākajās mūzikas straumēšanas lapās. Drīzumā tas tiks izdots arī limitētā CD tirāžā.

Vairāk informācijas http://skutelis.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!