REZarin izdod jaunu singlu un izsludina remiksu konkursu

Raksta attēls - REZarin izdod jaunu singlu un izsludina remiksu konkursu

04.03.2022

Līdz ar dziesmas iznākšanu, Latvijas deju mūzikas ierakstu kompānija ‘’Day Dose Of House’’ kopā ar pašu REZarin izsludina remiksu konkursu platformā ‘’Labelradar’’.

‘’Iekļaut deju mūzikas singlā vārdus un tos iedziedāt nav vairs nekas neierasts, ikdienā praktiski vairs nedzirdām šāda stila dziesmas bez tās galvenā papildinājuma - balss. Taču šajā dziesmā es gribētu  uzsvērt,  ka šis nebūt nav tikai pielikums. Manuprāt, man izdevās apvienot divas lietas - šī brīža aktuālo noskaņu un to, kas šobrīd visvairāk nepieciešams - motivāciju, spēku un atbalstu viens otram. Dziesmas vārdi  ir par to netiešā nozīmē un šīs dziesmas pavadījums noteikti mudina nepadoties un rast spēkus.’’ - tā REZarin par sava jaunākā singla ‘’Your Name’’ vēstījumu. Un ne velti tieši viņš ir viens no Latvijas klausītākajiem deju mūzikas producentiem pasaulē, kura dziesmas tikušas atskaņotas tādos festivālos kā ‘’Tomorrowland’’, ‘’Weekend Festival’’ u.c. tos spēlējot gan Robin Schulz, gan Don Diablo un citiem pasaulē atpazīstamiem dīdžejiem.

Līdz ar dziesmas iznākšanu, Latvijas deju mūzikas ierakstu kompānija ‘’Day Dose Of House’’ kopā ar pašu REZarin izsludina remiksu konkursu platformā ‘’Labelradar’’,  kur laipni aicināts ikviens, kas vēlas ‘’Your Name’’ pievienot savu skanējumu, izveidojot tai remiksu un ,iespējams, tieši šī versija tiks izvēlēta officiālai izdošanai ierakstu kompānijas paspārnē.

Sīkāk par konkursu: https://www.labelradar.com/opportunities/yourname/portal

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!