Rīgā uzstāsies Berlīnes slavenais house mūziķis Till von Sein

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies Berlīnes slavenais house mūziķis Till von Sein Publicitātes foto

14.03.2017 / Parmuziku.lv

Piektdien, 17.martā, Rīgā pēc Amber Muse uzaicinājuma ar DJ setu ieradīsies dīdžejs, producents un mākslinieku aģentūras vadītājs – Tils Von Seins (Till von Sein) no Berlīnes. Viņa uzstāšanās notiks ar Pepsi atbalstu klubā "Secret Garden”, Grēcinieku ielā 28. Kopā ar galveno viesi pie pults stāsies Taran & Lomov un Max Mancho.

"No mums neatkarīgu iemeslu dēļ mēs bijām spiesti mainīt 17.marta pasākuma norises vietu, – stāsta pomoteri Taran & Lomov. – Kā pasākuma norises vietu esam izvēlējušies „Secret Garden” Vecrīgā, kur savulaik esam uzņēmuši tādus viesus kā KiNK, Robert Babicz, Stee Downes un citus. Tur ar izpārdotu pasākumu ir uzstājies arī Tils Von Seins, kuru Rīgas publika ļoti mīl. Ceram atkārtoti radīt īstas, ekskluzīvas house ballītes atmosfēru.”

Pateicoties neizsīkstošajam entuziasmam, Tilam Von Seinam ir neatkārtojama harizma, kas viņu padara par gaidītu viesi daudzos pasaules klubos un ballītēs. Tāpat Tils ir pieredzējis mūzikas industrijas profesionālis: jau vairāk kā 15 gadus viņš vada mākslinieku aģentūru Clique Booking.

Suol, Pets Recordings, Dirt Crew Recordings, Morris Audio City Sport, Supplement Facts, Trenton – tie ir tikai daži no liebliem, kur ir izdoti Till von Sein darbi, un viņa mūzikas bagāža papildinās dienu no dienas. Producenta sadarbība ar kolēģiem Tigerskin, Aera, Chopstick un Catz’n’Dogz, kā arī viņa dīdžeja darbs ir viens no starptautiskās klubu skatuves pamatiem.

Pasākums ar Till von Sein piedalīšanos notiks 17.martā "Secret Garden” Grēcinieku ielā 28. Sākums 23:00. Biļetes iepriekšpārdošanā par €7: www.residentadvisor.net (pārdošanā tikai 150 biļetes). Ieeja līdz 01:00 – €7, vēlāk – €10, studentiem ar ISIC – €5 līdz 01:00 (ja pieejamās biļetes).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!