Latviešu deju mūzikas producents REZarin laiž klajā jaunu, enerģisku dziesmu rudenim!

Raksta attēls - Latviešu deju mūzikas producents REZarin laiž klajā jaunu, enerģisku dziesmu rudenim! Publicitātes foto

21.08.2021

Lai arī vasara vēl nav beigusies, REZarin jeb īstajā vārdā Rūdolfs Elvis Zariņš rudenim piesaka jaunu un enerģisku deju hītu “You Should Know”.

Dziesmas pamatā ir izteikta un enerģiska basa līnija, kas jo īpaši ies pie sirds auto mūzikas cienītājiem, bet piedziedājums un lipīgā melodija liks to atcerēties visas dienas garumā.

“Pie šīs dziesmas strādāju visu vasaru un domāju, ka šis ir labākais laiks to izdot, kad nepieciešana papildu enerģija darbam vai izklaidei,” vēsta REZarin. “Balstoties uz dziesmas vārdiem, domāju, ka katram ir kāds sev īpaši tuvs cilvēks, kas spēj dot iedrošinājumu un atbalstu drūmā, pārbaudījumiem grūtā laikā, vai vienkārši ikdienā līdz ar to aicinu šo dziesmu aizsūtīt savai otrai pusītei kā nelielu apliecinājumu tam.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!