House mūzikas producents REZarin izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - House mūzikas producents REZarin izdod jaunu dziesmu

09.04.2021

Ar pavasarīgi enerģisku deju mūzikas dziesmu savus fanus visā pasaulē iepriecina house mūzikas producents REZarin no Latvijas. Dziesmas Take Care Of You vokālās partijas iedziedājis amerikāņu "zelta balss" – Joey Busse.

Ja jums liekas, ka kaut kur jau esat dzirdējuši REZarin vārdu – jūs nebūsiet kļūdījušies. Tieši viņš pašlaik ir viens no klausītākajiem deju mūzikas producentiem no Latvijas, kura mūziku straumēšanas platformā Spotify ik mēnesi bauda vairāk nekā 250 000 klausītāju visā pasaulē. Tāpat REZarin dziesmas regulāri tiek atskaņotas tādos pasaules mēroga festivālos kā Tomorrowland, Weekend Festival un citos, tās spēlējuši tādi augsta ranga mākslinieki kā Robin Schulz, Don Diablo, Hardwell un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!