Refleksija piedāvā noklausīties jauno dziesmu “Paslēpes”

Raksta attēls - Refleksija piedāvā noklausīties jauno dziesmu “Paslēpes” Publicitātes foto

27.10.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma par rozā brillēm un cilvēciskām bailēm.

Rozā brilles ir skaistas un kaut tās mūžam paliktu uz acīm. Tu esi gatavs darīt visu un vēl vairāk otra dēļ. Un tad tas pārtrūkst,

tā par jauno Refleksijas dziesmu teic grupas solists un dziesmas “Paslēpes” vārdu autors Arturs Gruzdiņš.

Attiecības ir labirintu spēle un “Paslēpēs” satiekas domas, ko cilvēks slēpj pats no sevis – iemesli visu atgūt vai tieši otrādi – noārdīt līdz nepazīšanai. Tās visas atduras pret cilvēciskām bailēm kļūdīties un tikt pieviltam un sāpinātam. Dziesmā pausto gleznā ietērpusi māksliniece Laura Saukāne, kuras gleznu izstāde “Pamiers” līdz 31. oktobrim apskatāma Valmiera Kultūras centrā.

Dziesmas ierakstā piedalās: Dairis Teteris (ģitāra); Uldis Rusmanis (ģitāra); Normunds Zauls (bass); Arturs Gruzdiņš (balss); Klāvs Skujiņš (bungas)

Dziesma ierakstīta KS Records, apstrādāta KS Records.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!