Evija Vēbere uzstāsies poļu dziedātājas Marselīnas koncertā Varšavā

Raksta attēls - Evija Vēbere uzstāsies poļu dziedātājas Marselīnas koncertā Varšavā Afiša

18.01.2019 / Parmuziku.lv

Evija Vēbere saņēmusi aicinājumu ar savu solo performanci iesildīt poļu dziedātājas Marselīnas koncertu Varšavas lielākajā un vecākajā mūzikas klubā.

LIVEUROPE ir iniciatīva atbalstīt spilgtākās Eiropas koncertvietas, kuras vēlas veicināt jaunu un spējīgu mākslinieku atpazīstamību ārpus pašu mājām. Šī platforma strādā kā kvalitātes etiķete mūzikas klubiem un mūziķiem, kuri tiek aicināti sniegt koncertu kādā no ikoniskām Eiropas koncertvietām. LIVEUROPE kustība radusies 2014. gadā un ir pirmā šāda veida platforma Eiropā.

MARCELINA ir poļu dziedātāja un mūziķe, kura savu debijas albumu MARCELINA izdevusi 2011.gadā. Albums ieguvis balvu kategorijā “Gada Debija” 2012.gadā klajā nāca mazalbums ZNIKAM. Dziesma “Karmelove” sasniegusi vairāk kā 18 milijonu skatījumu Youtube platformā.

Evija Vēbere ir latviešu mūziķe un dziedātāja, kura 2018.gada oktobrī izdevusi savu trešo studijas ierakstu, kurš šoreiz ir solo albums “Sirdsbūt”, albums nominēts mūzikas balvai Zelta Mikrafons kategorijā “Alternatīvās un Indie mūzikas albums”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!