Klāt "Satellites LV" jaunais albums "Varavīksnes galā"

Raksta attēls - Klāt "Satellites LV" jaunais albums "Varavīksnes galā" Publicitātes foto

02.10.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju rokgrupa 11. oktobrī aicina klausītājus uz albuma prezentāciju klubā «One One».

Grupa šonedēļ publicējusi arī albuma kompozīcijas «Pāri barjerām» teksta video. 


Jaunajā ierakstā, kas seko 2012. gadā izdotajam albumam «Pagrīdē» iekļautas desmit jaunas dziesmas. No tām jau klausītājiem zināmas ir trīs - «Bukovskis zinātu...», «Kā pievaldīt mēli?» un «Potenciāls».

«Varavīksnes galā» ierakstīts 2016. un 2017. gadā Pārdaugavā un Ķengaragā. Albumu producējusi grupa kopā ar līdzproducentu Gati Zaķi. Albums ierobežotā tirāžā tiks izdots arī kompaktdiska formātā un to būs iespējams iegādāties koncertā.

Biļetes uz koncertu pieejamas vietnē ekase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!