"The Coco'nuts" izdod pirmo dziesmu latviešu valodā

Raksta attēls - "The Coco'nuts" izdod pirmo dziesmu latviešu valodā Publicitātes foto

03.11.2017 / Parmuziku.lv

Grupa "The Coco'nuts" nāk klajā ar jauno singlu "Ļaujiet man spēlēties", kas ir viena no topošā albuma dziesmām.

Šī vasara The Coco’nuts ir bijusi gana ražīga – aizvadīti koncerti dažnedažādās Latvijas pilsētās, pabūts ārpus valsts robežām, kā arī ierakstīti vairāki skaņdarbi. Grupa neslēpj, ka muzikālu ideju ir pārpārēm, jāspēj tikai ietilpināt skanējumā.

"Neesiet tik pārmērīgi lieli, ļaujiet vismaz man būt mazam, ļaujiet man spēlēties ar savu kāju īkšķiem” – rindas, ko savulaik rakstījis latviešu dižgars Imants Ziedonis, tagad izdzied The Coco’nuts. Singls “Ļaujiet man spēlēties” ir atblāzma no topošā albuma latviešu valodā. Tie būs pavisam citi The Coco’nuts gan muzikāli, gan arī tāpēc, ka vēl nekad iepriekš nav izdoti skaņdarbi dzimtajā valodā.

Dziesmas pirmatskaņojumu klātienē būs iespējams dzirdēt akustiskā koncertā mājīgajā Kino Bize 24. novembrī. Tas būs mazs, intīms koncerts ar ierobežotu vietu skaitu. Informācija par biļešu iegādi jau drīzumā.

Jaunumiem par grupas aktivitātēm un citiem koncertiem var sekot līdzi Facebook lapā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!