Grupas "Ducele" patriotiskais dziesmas video iespaidīgi rekonstruē Latvijas brīvības cīņu ainas

Raksta attēls - Grupas "Ducele" patriotiskais dziesmas video iespaidīgi rekonstruē Latvijas brīvības cīņu ainas Ekrānšāviņš

16.10.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmas “Vidi, vidi, ezeriņi” video sižeta pamatā ir Latvijas brīvības cīņu restaurētās ainas no Cēsu un Tērvetes kaujām.

Lai arī grupa jau ir jaunu dziesmu radīšanas procesā, arī jūnijā izdotais albums "Tā viš' i" vēl pilnībā nav sevi izsmēlis. Grupa no jauna aktualizē dziesmu “Vidi, vidi ezeriņi”, kura ir pamatā vērienīgam un patriotiskam video, kuru veidojis producents Dins Sumerags. Dins, kurš pazīstams arī kā viens no vadošajiem Stradiņu slimnīcas otolaringologiem, kā arī ozolkoka mucu izgatavotājs un mūziķis, pašlaik nopietni pievērsies video producēšanai, filmēšanai un arī montāžai.

Puiša lomā video iejuties Ansis Prikulis, bet meitenes lomā Vita Skrīvele. Video piedalās bērni: Estere Prikule, Emīlija Prikule, Evelīna Prikule, Monta Mazīte un Melānija Grundmane. Karavīru lomās - biedrības “Latviešu karavīrs” puiši un biedrības vadītājs Normunds Jērums, kurš organizēja Tērvetes kaujas rekonstrukciju. Cēsu kauju rekonstrukcijas organizators ir Renārs Sproģis.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!