Pēc ilgākas pauzes SKREDSS nāk klajā ar jaunu skaņdarbu

Raksta attēls - Pēc ilgākas pauzes SKREDSS nāk klajā ar jaunu skaņdarbu Ekrānšāviņš no video

09.08.2022

Pašmāju mūziķis SKREDSS sadarbojies ar vel nedzirdētu mākslinieci KarīnuAnnu, izdodot kopīgu skaņdarbu ar nosaukumu ''Klusumā''.

Jaunā dziesma ir emocionāls pārdzīvojums par attiecībām un to iespaidu uz ik dienu. Abi mākslinieki skaņdarbā atstāj savu dvēseli un savas izjūtas par attiecībām. Dziesma ir paredzēta visa vecuma auditorijai, tāpēc ir viegli saprast gan vārdus, gan dziesmas patieso domu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!