Miris grupu "Soundgarden" un "Audioslave" vokālists Kriss Kornels

Raksta attēls - Miris grupu "Soundgarden" un "Audioslave" vokālists Kriss Kornels Publicitātes foto

18.05.2017 / Parmuziku.lv

Negaidīti, 52 gadu veceumā miris leģendāro rokgrupu "Soundgarden" un "Audioslave" vokālists Kriss Kornels (Chriss Cornell).

Mūziķa pārstāvju ziņojumā aģentūrai The Associated Press sacīts, ka Kriss Kornels miris trešdien 17. maijā Detroitā. Nāve iestājusies pēkšņi un tās iemesls vēl nav zināms. Dažas stundas pirms nāves Kornels aizvadījis "Soundgarden" koncertu ar 20 dziesmu programmu. Grupa bija devusies pavasara koncerttūrē.

Kriss Kornels slavu iemantoja, esot leģendārās Sietlas rokgrupas "Soundgarden" vokālists. Vēlāk Kornels kopā ar "Rage Against The Machine" dalībniekiem izveidoja rokgrupu "Audioslave". Viņš arī aizvadījis komerciāli veiksmīgu solo karjeru, tostarp iedziedot tituldziesmu Džeimsa Bonda filmai "Casino Royale".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!