Balerija astoto dzimšanas dienu atzīmē ar koncertu sēriju

Raksta attēls - Balerija astoto dzimšanas dienu atzīmē ar koncertu sēriju Publicitātes foto

09.05.2018 / Parmuziku.lv

Maijā, ar četriem koncertiem, Jelgavas alternatīvās mūzikas iestāde – „Melno Cepurīšu Balerija” ieskicēs savu 8-u gadu jubileju. Divās nedēļas nogalēs ar koncertiem spēlēs mūziķi – „Sanctimony” , „Skutelis” , „SatellitesLV” , „Darrva” .

Iestāde durvis vēra 2000. gadā, kā mazs, bet alternatīvs bārs. Gadu gaitā tai izveidojies savs cienītāju loks, muzicējuši dažādu stilu un atpazīstamības pašmāju un ārvalstu mūziķi.

Aizgājušā gada beigās „Balerija” pārcēlās uz jaunām, lielākām telpām, Raiņa ielā 28, bet maijā – ieskicēs savu astoņgadi.

Ieskicēs, jo vēl viss nav pabeigts, izdarīts, kā gribas, tāpēc ieskicējam. Četri labi koncerti, lai varam satikt visus, paaudzi, ar kuru esam kopā auguši, mūsu draugi un klienti. Bez salūta, tortēm un pompas, galvassāpēm nākamajā rītā – drīzāk, ar to labo sajūtu, kas valda Balerijā. Un šie koncerti drīzāk ir nevis tikai mums pašiem, drīzāk mūsu apmeklētājiem – kopā mēs būvējam to alternatīvo skatuvi un kultūru,
bilst Jānis Cirsis, Balerijas šefs.

Piektdien, 11.maijā – „Sanctimony” un „DeadShapeFigure” (Somija)
Sestdien, 12. maijā-  Artura Skuteļa solokoncerts.
Piektdien, 18. maijā – „ SATELLITES LV”
Sestdien 19. maijā – „ Darrva” , „ Dehead”  un „ ThouShellOfDeath” (Igaunija)

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!