Laurim Reinikam jauns singls un videoklips Tikai divi mēs

Raksta attēls - Laurim Reinikam jauns singls un videoklips Tikai divi mēs Publicitātes foto

03.11.2015 / Parmuziku.lv

Mūziķis Lauris Reiniks šonedēļ klausītāju un skatītāju vērtējumam Latvijā un Baltijas valstīs nodod savu jaunāko darbu ar nosaukumu Tikai divi mēs.

Dziesma, līdzīgi kā citi Reinika skaņdarbi pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas Meid on kaks, bet lietuviski Tik aš ir tu. Dziesmas komponists ir Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan pats Lauris, gan Guntars Račs.

Reinika kompozīcijai ir radīts arī īpašs videoklips. Tā filmēšana noritēja maģiskajā un neparastajā Kapadokijas reģionā Turcijā. Videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa (JUMP studio), bet galvenais operators Renārs Muskars. Projekta producents ir pats Lauris Reiniks. 

“Es jau ilgi biju skrējis un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās,” stāsta Lauris Reiniks.

Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam latīņamerikas tirgū.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!