Ēriks Saksons apvieno Latvijas rokmūziku vienuviet

Raksta attēls - Ēriks Saksons apvieno Latvijas rokmūziku vienuviet Publicitātes foto

03.10.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas Rokmūzikas Asociācijas biedrs, viens no Radio SWH Rock raidījuma „Roka Nemieri” vadītājiem, pašmāju mūzikas pazinējs Ēriks Saksons nāk klajā ar apjomīgu Latvijā radītās rokmūzikas Spotify atskaņošanas sarakstā (playlist).

Playlist apvieno vairāk, kā 21 stundu (300+) pašmāju rokdziesmas, kas radītas laika posmā no 80.- tajiem gadiem, līdz mūsdienām:

Veidojot šo dziesmu izlasi, vēlējos maksimāli plaši atspoguļot pašmāju rokmūzikas skatuvi, distancējoties no tās sadalīšanu subžanros, valodās, vai šķirojot dziesmas „pēc smaguma.

„Tieši roks bija pirmais mūzikas žanrs, ar kuru saskāros apzinātā vecumā. Esmu klausījies to; bēgot no tās, pilnīgi distancējies un atkal atgriezies” pauž pats saraksta izveidotājs.

Dziesmu saraksts pieejams šeit.

Šobrīd Ēriks aktīvi darbojas Latvijas Rokmūzikas Asociācijā un piedalās Latvijā pirmās rokmūzikai veltītās interneta platformas izveidē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!