Turpinās pieteikšanās konkursam "Riga Jazz Stage 2017"

Raksta attēls - Turpinās pieteikšanās konkursam "Riga Jazz Stage 2017" Ekrānšāviņš

09.01.2017 / Parmuziku.lv

Līdz 2017. gada 15. janvārim, starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam aicināti pieteikties jaunie džeza talanti "Džeza Vokāls" un "Džeza Ģitāra" kategorijās. Konkurss norisināsies no 6. līdz 8.aprīlim kinoteātrī "Splendid Palace".

"Riga Jazz Stage" mērķis ir sniegt jaunajiem džeza talantiem iespēju piedalīties starptautiskā konkursā kopā ar izpildītājiem no dažādām pasaules valstīm.

Kopējais konkursa naudas balvu fonds sastāda vairāk kā EUR 10 000 un iespēju uzstāties festivālos "Beijing Nine Gates International Jazz Festival” (Ķīna), "Jazz Time Festival”(Igaunija), "Kaunas Jazz Festival” (Lietuva),  "Nardis Jazz Club” (Turcija), "Rigas Ritmi Festival ”(Latvija), "Ronnie Scott’s Club” (Anglija), "Venice Jazz Festival” (Itālija), "Viljandi Guitar Festival”(Igaunija).

Konkursantu priekšnesumus vērtēs starptautiska žūrija – mūziķi, producenti un festivālu direktori no ASV, Ķīnas, Itālijas, Turcijas, Baltijas valstīm u.c.

“Riga Jazz Stage 2017” viens no žūrijas locekļiem būs slavenais džeza mākslinieks Kurts Rozenvinkels, kurš ne tikai vērtēs konkursa māksliniekus, bet arī kā īpašais konkursa viesi uzstāsies kopā ar Latvijas Radio bigbendu konkursa noslēgumā.

2016.gadā Grand Prix džeza vokālā ieguva Erik Leuthauser (Vācija) un Grand Prix kategorijā džeza trombons Robinson Khoury no Francijas . Konkurss dibināts 2004.gadā un to organizē fonds "Mūsdienu Mūzikas centrs”. Kopš tā pirmsākumiem konkursā piedalījušies 146 jaunie mūziķi no 24 pasaules valstīm!

Pieteikšanās līdz 2017.gada 15. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu!

Ar konkursa nolikumu un papildus informāciju iespējams iepazīties konkursa mājas lapā http://www.rigajazz.lv/lv/

Biļetes uz konkursa koncertiem iespējams iegādāties visās „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!