Noskaidroti Riga Jazz Stage 2017 finālisti

Raksta attēls - Noskaidroti Riga Jazz Stage 2017 finālisti Attēlā: Shenel Johns, foto: Ernests Dinka

07.04.2017 / Parmuziku.lv

6. aprīlī kino “Splendid Palace” notika starptautiskā džeza mākslinieku konkursa dalībnieku koncerts. Tajā tika noskaidroti tie konkursanti, kuri turpinās dalību Fināla koncertā.

Pēc dzīvīgām un garām diskusijām žūrija lēma, ka tālāk kategorijā “Džeza ģitāra” cīnīsies: Rihards Goba (Latvija), Giovanni Clemente (Itālija), Ģirts Celmiņš (Latvija), Jānis Bērziņš (Latvija), Luca Zennaro (Itālija), Matīss Čudars (Latvija).

Bet, kategorijā “Džeza vokāls”: Anastasija Volokitina (Krievija), Elīza Baķe (Latvija), Joanna Kucharcyk (Polija), Kārlis Mangulsons (Latvija), Shenel Johns (ASV), Sussana Aleksandra Veldi (Igaunija).

Fināla koncerts kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies 7. aprīlī, un tajā katrs no dalībniekiem izpildīs divus skaņdarbus.

Fonda “Mūsdienu Mūzikas centrs” organizētais Starptautiskais Džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage” tika dibināts 2004. gadā. Nemainīga konkursa vērtība ir kategorija “Džeza vokāls” un instrumentālā kategorija, kura katru gadu mainās.

2017. gadā konkursā aicināti piedalīties pretendenti divās kategorijās – Džeza Vokāls un Džeza Ģitāra, vecumā līdz trīsdesmit gadu vecumam. Konkurss norisinās no 6.–8. aprīlim Rīgā, Latvijā, kinoteātrī “Splendid Palce”.

Biļetes uz Starptautisko džeza mākslinieku konkursu “Riga Jazz Stage 2017” pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!