"The Sound Poets" pirms tūres iemēģina balsis LR2

Raksta attēls - "The Sound Poets" pirms tūres iemēģina balsis LR2 Publicitātes foto

15.03.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas Radio 2 raidījumā "Muzikālā Banka” ciemojās grupa "The Sound Poets", lai studijā ieskandinātu koncerttūri "Joprojām".

Grupas puiši Jānis Aišpurs, Kārlis Josts un Pēteris Lunde ar nelielu uztraukumu atzīst, ka šī būs viņu vērienīgākā un lielākā tūre kāda līdz šim piedzīvota. Sākot ar 1.aprīli viņi viesosies lielākajās Latvijas pilsētās.

Tūrē paredzēts pirmatskaņojums grupas jaunākajai dziesmai "Joprojām”, kuru klausītāji dzirdējuši radio ēterā, bet nekad šis singls nav izskanējis koncertos.

Kā atklāj grupas puiši, tad koncertos skanēs dziesmas no diviem iepriekšējiem albumiem, bet šoreiz tās būs citādākas, ietērptas īpašos aranžējumos, jo koncertu repertuārs izskanēs akustiskā versijā.

Atbildot uz raidījuma vadītājas Baibas Palkavnieces jautājumu par to, kura dziesma ir mīļākā pašiem grupas dalībniekiem, visi vienbalsīgi atbild: „Visas dziesmas ir mīļas un tuvas, vienas mīļākās nav. Tas ir tāpat kā ar bērniem, nekad nenodala, visi ir vienlīdz mīļi. Katra dziesma citādāka, tāpēc mīļas ir visas”.

Lai nedaudz sajustu koncertu noskaņu, "The Sound Poets" Latvijas Radio 2 studijā izpildīja vienu no populārākajām dziesmām "Viss var mainīties”, kas bija otrā vērtīgākā dziesma "Muzikālās Bankas" aptaujā 2015. gada sezonā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!