VIDEO: The Sound Poets nāk klajā ar jaunu singlu "Nav par vēlu"

Raksta attēls - VIDEO: The Sound Poets nāk klajā ar jaunu singlu "Nav par vēlu" Publicitātes foto

09.04.2018 / Parmuziku.lv

Grupa The Sound Poets 9. aprīlī laidusi klajā jaunu singlu “Nav par vēlu” kopā ar videoklipu. Šajā dienā sākusies arī biļešu tirdzniecība uz grupas gaidāmā albuma “Trīs” koncertu, kas 20. oktobrī notiks “Arēnā Rīga”.

 

“Dziesma ir radusies kanādiešu filmas “Café de Flore” iespaidā. Stāsts par diviem cilvēkiem, kuri reiz satikās, bet dzīves apstākļi viņus izšķīra. Atkalsatikšanās filmā notiek jau citā dzīvē,” stāsta grupas solists Jānis Aišpurs, kas pie dziesmas teksta strādājis kopā ar Kārli un Alisi Jostiem.

Videoklipa radošo komandu veido Kristaps Ločmelis (režija, specefekti), Elvijs Pārpucis (režija, kamera, montāža), Toms Ločmelis (tehnika) un Reinis H. Aristovs (krāsu korekcija).

“Nav par vēlu” ir otrais singls no vasaras beigās gaidāmā The Sound Poets albuma “Trīs”. Tajā būs iekļautas 11 dziesmas latviešu valodā. Jaunais singls pieejams arī Spotify, iTunes, Apple Music un citās digitālajās mūzikas platformās.

Koncerts “Arēnā Rīga” būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā.

Vairāk informācijas grupas mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!