Izdots The Sound Poets jaunais albums “Trīs”

Raksta attēls - Izdots The Sound Poets jaunais albums “Trīs” Publicitātes foto

07.09.2018 / Parmuziku.lv

7. septembrī klajā laists latviešu alternatīvās popmūzikas grupas “The Sound Poets” trešais studijas albums “Trīs”. Līdz ar to grupa pieteikusi arī jaunu singlu “Mums ir ko zaudēt”.

Šķiet, liriski un muzikāli šis ir introspektīvākais un personiskākais grupas veikums. Zināmā mērā tam apakšā slēpjas liela emocionālā slodze, tomēr to tikpat ļoti raksturo arī vieglums un brīvība, ar kādu mēs to radījām,

par “Trīs” stāsta grupas basģitārists Kārlis Josts.

Albumā “Trīs” iekļautas 11 dziesmas latviešu valodā, kas ierakstītas “Clockwork Studio” (Tartu, Igaunijā) un grupas mājvietā Andrejsalā. “Trīs” ierakstījis un miksējis Gatis Zaķis, to producējis Zaķis kopā ar grupas dalībniekiem – Jāni Aišpuru, Normundu Lukšu, Pēteri Lundi, Kārli Jostu un Undīni Balodi. Dziesmu tekstu tapšanā piedalījusies arī Alise Joste un Arnis Račinskis, savukārt albuma dizainu veidojis mākslinieks Krišs Salmanis.

Rakstot “Trīs”, mēs centāmies apzināties un domāt par grupas “The Sound Poets” stiprajām pusēm, par to, kas cilvēkiem tiešām patīk mūsu mūzikā, un centāmies šīs lietas saglabāt, vienlaikus paliekot uzticīgi arī savām iekšējām izjūtām par mūziku, tās tapšanas procesu un tās nozīmi mūsu dzīvēs. Tas mēdz būt izaicinājumiem pilns process, taču esam ļoti priecīgi par paveikto,” gandarījumu pauž mūziķi.

20. oktobrī “Arēnā Rīga” notiks albumam veltīts grupas lielkoncerts – ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē.

Koncertā “Arēnā Rīga” gribam cilvēkiem sniegt to, kas viņus mūsu mūzikā un koncertos uzrunā, tajā pašā laikā uzdrīkstoties mazliet vairāk un sperot nākamo soli grupas dzīvē. Enerģija, ko koncertos saņemam no klausītājiem, ļauj divkārtīgi to dot atpakaļ, tādēļ jau tagad ir skaidrs, ka 20. oktobra vakars būs neaizmirstams,” pārliecināts ir Josts.

Albums “Trīs” no šīs dienas pieejams Spotify, iTunes, Deezer un citās digitālajās mūzikas platformās, kā arī fiziskā CD formātā labākajos Latvijas mūzikas ierakstu veikalos. Biļetes uz koncertu “Arēnā Rīga” iespējams iegādāties visās “Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!