Saksofonists Toms Rudzinskis uzsāk džeza koncertu sezonu jaunajā “Pashkevich Jazz Club”

Raksta attēls - Saksofonists Toms Rudzinskis uzsāk džeza koncertu sezonu jaunajā “Pashkevich Jazz Club” Publicitātes foto

05.06.2017 / Parmuziku.lv

Šo trešdien, 7. jūnijā, plkst. 20:00 ar koncertu un džema sesiju līdz pusnaktij atklās “Toms Rudzinskis’ Jazz Wednesday” pasākumu sēriju jaunajā Denisa Paškeviča klubā “Pashkevich Jazz Club”, Palasta ielā 10.

Rīgā iecienītie Toma Rudzinska džeza koncerti un improvizācijas vakari vasaras sezonu uzsāk Vecrīgā, jaunajā džeza klubā “Pashkevich Jazz Club”, ar nosakumu “Toms Rudzinskis’ Jazz Wednesday”. Pasākumu biežums - nemainīgi katra mēneša 1. un 3. trešdiena. Ieeja pasākumā bez maksas.

7. jūnija “Toms Rudzinskis’ Wednesday” atklāšanas koncerta īpašais viesis - kluba mākslinieciskais vadītājs, komponists un izcils džeza saksofonists Deniss Paškevičs (tenora saksofons), grupas sastāvā - džeza profesionāļi Kaspars Kurdeko (bungas), Reinis Ozoliņš (kontrabass) un Toms Rudzinskis (alta saksofons).

Mūziķi atskaņos Paškevica oriģinālkompozīcijas un džeza standartus. Pēc koncerta - atvērta džema sesija līdz pusnaktij.

Koncertus tiešraidē straumēs Rudzinska oficiālā Facebook lapa.

Toma Rudzinska vadītie džeza koncerti kopš 2014. gada vienkopus pulcē atzītus ārzemju un pašmāju džeza mūziķus, komponistus un izpildītājus, piedāvājot kvalitatīvu oriģinālmūziku un neatkārtojamus imporvizācijas vakarus džema sesijās. Rudzinskis pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi - studējis un apbalvots starptautiski, komponē un aktīvi koncertē visā Eiropā, vada džeza koncertus un džema sesijas Rīgā un Latvijā.

“Pashkevich Jazz Club” džeza klubs un restorāns kopš 2017. gada maija uzsācis jaunu ēru Rīgas džeza telpā - jaunā pasākumu vieta piedāvā starptautiska mēroga džeza mākslinieku programmas dažādām auditorijām, regulārus koncertus un džema sesijas. Kluba mākslinieciskais vadītājs - komponists un saksofonists Deniss Paškevičs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!