Saksofonists Toms Rudzinskis aicina uz Džeza koncertu sezonas atklāšanu "Teātra bārā"

Raksta attēls - Saksofonists Toms Rudzinskis aicina uz Džeza koncertu sezonas atklāšanu "Teātra bārā"

29.09.2016 / Parmuziku.lv

Ar starptautisku mūziķu sastāvu un džema sesiju līdz pusnaktij 5. oktobrī plkst. 20:00 "Teātra bārā" tiks atklāta džeza saksofonista un komponista Toma Rudzinska organizēto Džeza koncertu trešā sezona.

Par Rīgas mūzikas dzīves tradīcīju kļuvušie Rudzinska džeza koncerti vienkopus pulcē atzītus ārzemju un pašmāju džeza komponistus un izpildītājus, piedāvājot kvalitatīvu oriģinālmūziku un neatkārtojamus imporvizācijas vakarus džema sesijās.

Sezonas pirmajā koncertā 5. oktobrī ar Tomu Rudzinski uzstāsies divkārtējais Grammy balvas laureāts bundzinieks Frenks Parkers (Frank Parker) no ASV, starptautisku konkursu laureāts no Polijas, tenora saksofonists Slaveks Pezda (Sławek Pezda) un izcils Amerikāņu kontrabasists Maiks Pārkers (Mike Parker).

Šīs sezonas koncertos gaidāmi īpašie viesi - kontrabasists Maksims Perepelica (Maksim Perepelica) no ASV, džeza vokālists, komponists un vokalīzes meistars Kilians Sladeks (Kilian Sladek) no Vācijas, Lietuviešu džeza ģitārists Martins Majorovs (Martin Majorov) un daudzi citi.

Koncerti “Teātra bārā” notiks katra mēneša 1. un 3. trešdienā plkst. 20:00, kam sekos džema sesija līdz pusnaktij. Koncertus tiešraidē straumēs mūziķa oficiālā Facebook lapā: http://www.facebook.com/TomsRudzinskisMusic

Toms Rudzinskis pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi, 2014. gadā ieguvis "Grand Prix" konkursā "Dutch Jazz", debijas albums "Abra" nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai kā 2014.gada "Labākais džeza albums" un "Labākā debija" un 2012. gadā Rudzinskis izvēlēts par Amsterdamas koncerzāles "Bimhuis" džeza vēstnieku. Paralēli komponēšanai un aktīvai koncertdarbībai visā Eiropā, Rudzinksis jau divus gadus vada Džeza koncertus un jam sesijas Rīgā un Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!