"Pashkevich Jazz Club" vasarā piedāvā īpašu muzikālo programmu

Raksta attēls - "Pashkevich Jazz Club" vasarā piedāvā īpašu muzikālo programmu Publicitātes foto

12.07.2017 / Parmuziku.lv

"Pashkevich Jazz Club", kas atvēries vien pirms dažiem mēnešiem, vasaras vidu svin ar lielisku džeza programmu.

Šo sestdien, 15. jūlijā, uzstāsies Coolmans Report. Četrus blues-fusion žanra pārstāvjus Latvijā gaida ar nepacietību: pirms viņi veiksmīgi iestājās Berklijas mūzikas koledžā un pārcēlās uz ASV, viņu koncertus Baltijas valstīs varēja apmeklēt regulāri.

 

Rihards Kolmanis (ģitāra, vokāls), Elvis Lintiņš (taustiņi), Sintija Grigorjeva (bass, vokāls) un Pēteris Žīle (bungas) ir uzstājušies lielākajos Eiropas festivālos “Skoda Jazz Festival” (BE), “Sierra Blues Festival” (CH), “Positivus” (LV), “Bliuzo Naktys” (LT) un snieguši koncertus Baltijas valstīs, Lielbritānijā, Beļģijā un Šveicē. Grupa sadarbojās ar Ken Hensley (Uriah Heep, UK), Angela Brown (Chicago, USA), Shanna Waterstown (Chicago, USA), Eugene ‘Hideaway’ Bridges (New Orleans, USA), Krissy Matthews (UK) un Justina Lee Brown (Nigeria).

 

Bez Coolmans Report šonedēļ uz skatuves kāps arī Kristaps Lubovs Quintet, Jolantas Gulbes Bossa Nova Trio ar Denisu Paškeviču, kā arī notiks Andreja Jevsjukova jam session. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Biļešu Paradīze kasēs, online un pirms pasākuma. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!