"Misters" klausītāju vērtējumam nodod jaunāko dziesmu “Darbu raugi’’ (VIDEO)

Raksta attēls - "Misters" klausītāju vērtējumam nodod jaunāko  dziesmu “Darbu raugi’’ (VIDEO) Ekrānšāviņš

17.03.2017 / Parmuziku.lv

Folk-hiphopa mākslinieks "Misters" sadarbībā ar post-folkloras mūziķi Imantu Nīgali radījis jaunu skaņdarbu „Darbu raugi”. Dziesma pauž senu latviešu gudrību, ka par cilvēku jāspriež pēc viņa darbiem, nevis ārējā izskata.

„Dziesmas piedziedājumā izmantots teksts no dainām, kas, manuprāt, ir ļoti trāpīgs mūsdienām. Mēs esam „instagrama paaudze”, kas ļoti pievērš uzmanību vizuālajam izskatam, bet neielūkojas dziļāk cilvēka personībā, viņa paveiktajā. Ar dziesmu vēlos atgādināt par to, cik mēs esam radoša un talantīga tauta, kurai ir ar ko lepoties, un to mums nevajadzētu aizmirst arī ikdienā,” skaidro dziesmas autors Misters.

Darbu raugi” ir otrais singls no Mistera gaidāmā albuma, kurš rakstīts folk-hiphop žanrā.

Teksts: Misters, dainas
Vokāls: Misters, Imanta Nīgale
Bīts un aranžija: Ziggy Marbley, Noitro
Kokle: Edgars Zilberts
Mūzika: Tautas melodija, Ieva Strode
 

MISTERS ir latviešu repa un folk-hiphopa mākslinieks, kurš izdevis vairākus albumus, kā arī ar savām dziesmām piedalījies dažādās izlasēs. Vairākkārt nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai nominācijā Hiphopa mūzikas albums

Vairāk informācijas: www.misters.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!