Fiņķis un DoStudija paziņo par jaunu albumu

Raksta attēls - Fiņķis un DoStudija paziņo par jaunu albumu Publicitātes foto

20.06.2016 / Parmuziku.lv

Ar akustisku video “Mežrozīte” Fiņķis un DoStudija nāk klajā ar paziņojumu par jaunu muzikālu albumu un multimediālu koncertuzvedumu.

Jau kopš pirmās satikšanās reizes Fiņķis un DoStudija ir atraduši kopīgu valodu ne tikai studijas telpās, bet arī ārpus tām, un tam bija būtiska nozīme, dzimstot idejai par albuma tapšanu. Vienīgais izaicinājums bija pirmā skaņdarba radīšana, viss pārējais – pareiza audiostāstu satura izveide. Pats mūziķis stāsta, ka raksta par savu dzīvi saistībā ar pasaules dzīvi, par būšanu un nebūšanu, par vēlamo un traucējošo, par cilvēku sevī un sevi cilvēkos. Un par forte un piano.

Audiostāsti “Bāra ceļš. Akmens dārzs” CD formātā dienas gaismu ieraudzīs 3. septembrī, savukārt tā izdošanas svētki notiks 10. septembrī mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2016” ietvaros koncertzālē “Ave Sol” ar multimediālu koncertuzvedumu “Akmens dārzs”.

Kā simbolisks ieskats jaunājā albumā tiek piedāvāts Reiņa Spailes režisētais video klips dziesmas “Mežrozīte” akustiskajai versijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!