Videoklips mūziķa Fiņķa dziesmai "Laiks ir uzvarējis"

Raksta attēls - Videoklips mūziķa Fiņķa dziesmai "Laiks ir uzvarējis" Publicitātes foto

29.02.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis Fiņķis skatītāju vērtējumam nodod dziesmas "Laiks ir uzvarējis" videoklipu, kurā nesaudzīgi tiek nopostīts trīsdesmit gadus vecs Volkswagen Passat.

"Stāsts ir par to, kā tu paraujies līdzi līdzcilvēkiem un vairs nejūti robežu. Ideju iemieso klipa centrālais personāžs – trīsdesmit gadus veca automašīna, konkrēti, Volkswagen Passat, ko iesāk demolēt tā pasažieri, bet pēdīgi piebeidz pats šoferis. Mašīnas izvēle nebija nejauša. Tas ir spēkrats ar spilgtu raksturu, bet pieticīgiem vaibstiem. Spēkrats ar vēsturi. Kaut kas tāds, ko viens iemīl no pirmā acu skatiena, bet otrs nekavējoties noraksta," par klipā apspēlēto ideju stāsta režisors Dāvis Dreimanis. Klipa vizuālā stilistika ir veidota iedvesmojoties no dokumentālā kino, izmantojot rokas kameru un dinamisku montāžu.

Fiņķis par dziesmu: "Tas ir diezgan personisks darbs, kurā stāstu par cilvēkiem, kurus redzu sev blakus, bet kāds pats nevēlos būt. Taču tad uzdodu sev jautājumu – par ko tad es vēlos kļūt? Šī dziesma ir kas tāds, kuru vēlreiz noklausoties, varu sev atgādināt, kā labāk nevajag rīkoties."

Mūziķis un video veidotāji pateicas Jānim Ķikuram un JRV auto serviss, kā arī Raimondam Elbakjanam un Ghetto Games. Neatsverams atbalsts tika saņemts arī no Ādažu pašvaldības.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!