Repa izpildītājs Misters piedāvā jaunu dziesmu un video "Pēdējais cīnītājs"

Raksta attēls - Repa izpildītājs Misters piedāvā jaunu dziesmu un video "Pēdējais cīnītājs" Ekrānšāviņš

12.10.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu repa izpildītājs Misters klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu un dziesmai radīto video "Pēdējais cīnītājs". Skaņdarbs veidots folk-hip-hopa stilā, par kura aizsācēju Latvijā uzskatāms tieši Misters.

"Esmu repa mūzikas lauciņā darbojies jau zināmu laiku un mūzikā vēlējos meklēt kādu jaunu, līdz šim nedzirdētu skanējumu. Globālā mērogā hip-hop mūzika kļūst arvien sintētiskāka un primitīvāka. Šīm tendencēm cenšas līdzi skriet arī vairāki pašmāju izpildītāji. Es izvēlējos iet pretējo ceļu un skanējumā izmantot kaut ko, kas ir unikāls tieši mums šeit Latvijā – kā saka, vietējo mantu,” savu muzikālo redzējumu skaidro Misters.

"Pēdējais cīnītājs"  ir pirmais skaņdarbs no topošā Mistera albuma, kurš būs ieturēts folk-hip-hopa skanējumā. Plānots, ka tas dienas gaismu ieraudzīs nākamā gada vidū. Tā radīšanā liels nopelns ir folkloras kopas “Vilkači” vadītājam Edgaram Zilbertam, kurš komponē mūziku, kā arī producentam Noitro, kurš strādā pie folkloras savienošanas ar moderniem mūzikas ritmiem un skaņām.

Dziesmas video klipā tiek sekots līdzi kāda senā cīnītāja gaitām, kurā viņš risina dažādus pārbaudījumus, ar ko sastopas savā ceļā. Ceļa gaitā cīnītājs pazaudē vai atsakās no virknes sava bruņojuma, kas simbolizē garīgo transformāciju no kaujinieciskām jūtām uz vēlmi atgriezties mājās un atrast iekšējo mieru.

Dziesmas mūzikas autori: Edgars Zilberts un Fakts; Kokle, ģitāra: Edgars Zilberts; Blokflauta: Inese Neimane. Ieraksts: MM studija. Video: Raivo Freimanis un Jānis Šķesteris.Cīnītāju atveido:  Toms Stūrītis

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!