Tallinā uzstāsies progresīvā roka leģendas “Procol Harum”

Raksta attēls - Tallinā uzstāsies progresīvā roka leģendas “Procol Harum” Publicitātes foto

08.05.2017 / Parmuziku.lv

2. septembrī “Nordea” koncertzalē Tallinā kopā ar savu nemainīgo līderi, solistu, pianistu un komponistu Geriju Brūkeru (Gary Brooker) uzstāsies britu rokgrupa “Procol Harum”.

2017. gadā leģendārais kolektīvs atzīmē 50 gadus kopš tā dibināšanas un debijas albuma iznākšanas, kā arī pasaulē visplašāk zināmā grupas hita “A Whiter Shade of Pale” izdošanas.

Jubilejas koncertturnejas ietvaros mūziķi viesosies Igaunijā. Tallinā uz skatuves kāps Gary Brooker (balss, klavieres), Josh Phillips (Hammond organ), Geoff Dunn (sitaminstrumenti), Matt Pegg (basģitāra) un Geoff Whitehorn (ģitāra).

Koncertā skanēs gan jau zināmās, tā arī jaunās un salīdzinoši reti atskaņotās “Procol Harum” kompozīcijas. Klātesošos priecēs tādi leģendāri hiti kā “Homburg”, “A Salty Dog”, “Shine On Brightly”, kā arī “A Whiter Shade of Pale”.

Pēdējās biļetes uz koncertu tagad ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena - no 39.50 €.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!