Leģendārās grupas "Opus pro” brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā

Raksta attēls - Leģendārās grupas "Opus pro” brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā Publicitātes foto

24.05.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 25. maijā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu sniegs leģendārā grupa "Opus Pro” ar visu laiku labākajām dziesmām. 20. gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados "Opus Pro” bija viena no populārākajām latviešu grupām.

Savas pastāvēšanas laikā "Opus Pro” ierakstījusi piecus studijas albumus: "Dzimene" (1996), "Es eju tevi zagt" (2000), "Labākās dziesmas" (2002), "Tu un es" (kopā ar Alex meitu – dziedātāju Aiju Andrejevu; 2006), kā arī "Stāsts Nr. 13"(2014). Šis albums 2014. gadā saņēma "zelta" statusu.

Grupa koncertā iekļaus visu laiku labākās dziesmas - populārākos skaņdarbus, kas skanējuši šajās trijās desmitgadēs: "Rozā lietus", "Dzimene", "Šonakt", "Mīļā", "Svētuguns" un, protams, "Brīvību Baltijai" – vienu no spilgtākajām Atmodas laika himnām, kurai īpašu skanējumu piedeva grupas solista Alex spožais vokāls.

Koncertā uz skatuves redzēsim: Alex, Harijs Zariņš, Juris Veremejs, Jānis Valters, Uldis Krūmiņš, Artūrs Zemnieks un arī Aija Andrejeva. Vakara ievadā noskaņu ieslidīs Uldis Rudaks, dīdžejojot ar platēm.

Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!