Kriss Kornels izdarījis pašnāvību

Raksta attēls - Kriss Kornels izdarījis pašnāvību Publicitātes foto

20.05.2017 / Parmuziku.lv

Kriss Kornels (Chris Cornell), grupas "Soundgarden" solists, viens no grunge aizsācējiem, 17. maijā tika atrasts miris. Kā nāves cēloni izmeklētāji atzinuši pašnāvību.

Kā vēsta ārvalstu mediji, pēc grupas "Soundgarden" koncerta Kriss Kornels sazvanījās ar sievu Vikiju Kornelu, sacīdams, ka iedzēris vienu vai divas nomierinošā līdzekļa Ativan tables vairāk. Kornels runājis neskaidri, tāpēc Vikija pēc telefonsarunas lūgusi mūziķa miesassargam pārbaudīt, vai ar Krisu viss ir kārtībā. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem iekļūt mūziķa hoteļa numurā, miesassargs Kornelu atradis mirušu vanasistabā, asiņainu muti un ar sarkanu vingrošanas apsēju ap kaklu, vēsta portāla rollingstone.com atskats uz mūziķa pēdējām dzīves stundām.

Par Krisu Kornelu sēro gan fani, gan mūziķi, viņu dēvējot par vienu no ģeniālākajiem rokmūzikas dziedātājiem. Kornelam piemita ne vien unikāla balss, bet arī dziesmu teksta rakstīšanas un interpretēšanas talants, kas atspoguļoja viņa jūtīgumu un smalko izpratni par cilvēka emociju niansēm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!