Rokgrupa "Crow Mother" izdod jaunu albumu - "The Moment of Truth"

Raksta attēls - Rokgrupa "Crow Mother" izdod jaunu albumu - "The Moment of Truth" Publicitātes foto

08.05.2017 / Parmuziku.lv

Rokgrupa "Crow Mother" laidusi klajā jaunu albumu "The Moment of Truth", kas tapis pēdējo trīs gadu laikā, kamēr grupas dalībnieki izaicināja savas radošās ambīcijas, kontekstā ar pārmaiņām to ikdienā, kas noteica zināmu pauzi aktīvajās mūzikas gaitās. Albums tapis KS Records studijā ierakstu meistara Kārļa Šteinmaņa vadībā.

Albumā "The Moment of Truth"  ietvertas 11 kompozīcijas, kas veidotas kā atsevišķas epizodes, piedāvājot izsekot grupas muzikālā skanējuma attīstībai un radošajiem uzplaiksnījumiem no tās pirmsākumiem līdz pašlaik aktuālajām iedvesmām.

"Crow Mother" albums  "The Moment of Truth"  pieejams klausīšanai un lejupielādei grupas Bandcamp lapā, kā arī lielākajās interneta mūzikas vietnēs Spotify un iTunes.

Grupa "Crow Mother" izveidota 2012. gada vidū, apvienojoties Edijam Jurēvicam (vokāls), Jānim Andžānam (ģitāra), Edgaram Briedim (bass) un Mārtiņam Vilšķērstam (bungas), kuri iepriekš jau aktīvi darbojusies dažādos mūzikas projektos. Uzreiz pēc tās izveides "Crow Mother" sevi aktīvi pieteica uz Latvijas mūzikas skatuvēm un 2014. gada sākumā tika izdots debijas albums "Changes", kura prezentācijas tūre aizsniedzās arī līdz Lielbritānijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!