Slovēnijā notiks showcase festivāls MENT

Raksta attēls - Slovēnijā notiks showcase festivāls MENT Publicitātes foto

30.01.2017 / Parmuziku.lv

No 1. līdz 3. februārim Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā notiks showcase festivāls MENT, kura ietvaros uzstāsies 60 izpildītāju, kā arī norisināsies industrijas konference.

MENT konferencē kā galvenie runātāji izcelti Džonatans Ponemans (Jonathan Poneman), Sietlā bāzētās ierakstu kompānijas "Sub Pop Records" vadītājs, Zigtrugurs Baldursons (Sigtryggur Baldursson), Islandes mūzikas eksporta biroja vadītājs, kā arī Kevins Kols (Kevin Cole), leģendārās Sietlas radiostacijas KEXP Radio vadītājs.

Konferencē tiks apspriestas tādas tēmas kā grafiskā dizaina un mūzikas mijiedarbība, komunikācijas veidošana sociālajos tīklos un festivāla programmas optimizēšana. Ar konferences programmu var iepazīties šeit.

MENT koncertvakaru atklās Baltijas valstu populārākā repera TOMM¥ €A$H priekšnesums. Ar fetivāla programmu var iepazīties šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!