Pēc 2 gadiem klusēšanas Eds Šīrans nāk kajā ar divām jaunām dziesmām

Raksta attēls - Pēc 2 gadiem klusēšanas Eds Šīrans nāk kajā ar divām jaunām dziesmām Publicitātes foto

06.01.2017 / Parmuziku.lv

Bija jāgaida gandrīz 2 gadi, lai šodien, 6. janvārī, britu mūziķis Eds Šīrans nāktu klajā ar divām dziesmām - "Shape of You" un"Castle on the Hill".

"Tā kā jums nācās kādu laiku pagaidīt, šeit būs veseli divi singli!" savā instagram profilā rakstīja mūziķis. Pēdējais Eda Šīrana ieraksts - dziesma "Photograph" tika izdota 2015. gada maijā.

Dziesma "Shape of You" ieturēta Šīranam netipiskā, deju mūzikai pietuvinātā skanējumā.

Dziesma "Castle on the Hill" sava grandiozā piedziedājuma dēļ kā reizi radīta līdzi dziedāšanai.

Avots: billboard.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!