Pēc Mančestras traģēdijas Ariana Grande atceļ koncerttūri

Raksta attēls - Pēc Mančestras traģēdijas Ariana Grande atceļ koncerttūri Ekrānšāviņš no ABC News video

24.05.2017 / Parmuziku.lv

Jau ziņots, ka pirmdienas, 22. maija vakarā, Arianas Grandes koncerta noslēgumā Mančesteras arēnā nogranda sprādziens, nogalinot 22 cilvēkus un ievainojot vairāk nekā 59 cilvēku.

Dziedātājai netika nodarīti miesas bojājumi, Grande pārdzīvojusi šoku. Kā vēsta ārvalstu mediji, dziedātāja paziņojusi, ka pārtrauc savu koncerttūri un atgriežas mājās ASV.

Dziedātājas menedžments pauž dziļāko līdzjūtību un pateicas glābējiem: " Mūsu sirdis ir salauztas. Nav iespējams vārdos izteikt, cik ļoti jūtam līdzi šī bezjēdzīgā uzbrukuma upuriem un viņu ģimenēm. Mēs apraudam bērnu un tuvinieku dzīvības, kuras ir atņēmis šī gļēvulīgā rīcība. Esam pateicīgi nesavtīgajiem glābējiem, kas devās briesmās, lai glābtu dzīvības."

Atbildību par sprādzienu uzņēmies grupējums Islama Valsts un to paveicis 22 gadus vecs pašnāvnieks. Lielbritānijā izsludināts visaugstākais terorisma draudu līmenis, vēsta The Guardian.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!