Noklausies, kādu dziesmu Krievija sūtīs uz Eirovīziju (VIDEO)

Raksta attēls - Noklausies, kādu dziesmu Krievija sūtīs uz Eirovīziju (VIDEO) Ekrānšāviņš

13.03.2017 / Parmuziku.lv

Ar dziesmu "Flame is Burning", vēstot par to, ka arī tumšākajos dzīves brīžos jāsaglabā cerība, Eirovīzijas dziesmu konkursā Ukrainā Krieviju pārstāvēs dziedātāja Jūlija Samoilova. Dziesmas līdzautors - Leonīds Gutkins.

Jūlija Samoilova ir ne vien dziedātāja, bet arī pati komponē. Viņa ir dažādu konkusu uzvarētāja, tajā skaitā Allas Pugačovas Zelta zvaigzne un Krievijas X-Factor šova fināliste. 2014. gadā ar dziesmu "Together" Jūlija uzstājās Paralimpisko spēļu atklāšanā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!