Lady Gaga aizvada izcilu šovu un izziņo pasaules koncetturneju (VIDEO)

Raksta attēls - Lady Gaga aizvada izcilu šovu un izziņo pasaules koncetturneju (VIDEO) Ekrānšāviņš

06.02.2017 / Parmuziku.lv

Pēc izcilā "Super Bowl" puslaika priekšnesuma dziedātāja Lady Gaga izziņojusi pasaules koncertturneju "2017 Joanne World Tour".

Popzvaigzne uzstājās amerikāņu futbola mača "Super Bowl" puslaikā, izpildot tādus hitus kā "Just Dance", "Bad Romance", "Poker Face", "Born This Way", "Telephone" un citus. Par vienu no aizkustinošakajiem priekšnesuma brīžiem kļuva balāde "Million Reasons", kas atrodama dziedātājas jaunākajā albumā "Joanne". Pēc Gagas priekšnesuma, nepilnas stundas laikā, mikroblogošanas vietnē Twitter bija izlasāmi vairāk kā 5 milijoni tvītu, kuros tika pieminēts dziedātājas priekšnesums.

"2017 Joanne World Tour" datumi un koncertu norises vietas nav vēl izziņotas, taču mirgojošā animācija Gagas tvitera kontā liek mums būt modriem!

Avots:billboard.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!