Eds Šīrans svin dzimšanas dienu, publiskojot mīlas balādi (VIDEO)

Raksta attēls - Eds Šīrans svin dzimšanas dienu, publiskojot mīlas balādi (VIDEO) Ekrānšāviņš

17.02.2017 / Parmuziku.lv

Šī gada 17. februārī dziedātājam aprit 26 gadi un viņš šajā dienā iepriecina fanus ar jaunu singlu - mīlas balādi “How Would You Feel (Paean)”, kurai uzfilmēts arī dzīvā ieraksta video.

Šīrana jaunais albums tiks izdots 3. martā, un jau zināms, ka to veidos 12 dziesmas, tajā skaitā panākumiem bagātie singli "Shape of You" un "Castle of the hill". Šobrīd Eds Šīrains ir visvairāk klausītākais mākslinieks straumēšanas vietnē Spotify. Viņa profilam ir 41.5 miljoni aktūvu mēneša klausītāju!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!