Izvēlies savu mūziku Vecgada aizvadīšanas ballītei!

Raksta attēls - Izvēlies savu mūziku Vecgada aizvadīšanas ballītei! Foto: Unsplash

30.12.2022

Vienalga vai ieplānota Jaunā Gada sagaidīšanai draugu kompānijā mājas ballītē vai jautrā pasākumā lielākā pulkā, mūzika ir viens no svarīgākajiem elementiem! Un viens no mūsdenu ierastākajiem avotiem, kur meklēt mūziku ir Spotify. Arī mēs tur ielūkojāmies un atradām vairākas dziesmu kolekcijas Vecgada vakara ballītei! Laimīgu Jauno Gadu!

Lietotājs kuoskars ir sagatavojis dziesmas Disko stilā  - Jaungada Disko 2023, kas ir visai iespaidīga 16 stundu gara dziesmu kolekcija!

Kristiāns un Runcene113 piedāvā plašu - 207 dziesmu kolekciju ar latviešu un ārzemju dziesmām. Starp kurām atrodams gan Avicii, gan Harry Styles, gan Prāta Vētra! 

Lietotāja agrisl sagatavotā pleiliste ar latviešu un ārzemju dziesmām, kas pārsvarā izdotas 2017 - 2019 gadā!

Izskatās, ka šajā kolekcijā ir viss - rokenrols, latviešu hiti un dejugrīdas grāvēji! Būs jautri, ja izvēlēsies Ivetas sagatavoto mūziku!

Ja izvēlies Jauno Gadu sagaidīt draugu lokā, bet vēl nekārojas mesties trakulīgā dejā, bet gan jauki pačalot - patīkamu atmosfēru radīs Holly sagatavotā kolekcija.

Paša Spotify piedāvātais dziesmu saraksts ar lielākajiem hitiem!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!