Zināmi 2018. gada Summer Sound norises datumi un pirmo biļešu cenas

Raksta attēls - Zināmi 2018. gada Summer Sound norises datumi un pirmo biļešu cenas Foto: Krists Luhaers

30.11.2017 / Parmuziku.lv

Nākamā gada 3. un 4. augustā notiks jau astotais Summer Sound festivāls, kas divas dienas piedāvās aktuālākās Baltijas mūzikas zvaigznes, vairākus pasaules mēroga vārdus un pulcēs tūkstošiem mūzikas fanus Liepājas pludmalē.

Tikai līdz 9. decembrim festivāla mājas lapā summersound.lv, "Biļešu Serviss" kasēs un internetā pirmās biļetes uz "Summer Sound" festivālu pieejamas par īpašu cenu. Divu dienu biļete bez telts vietas maksā 25 EUR, ar telts vietu - 32 EUR. Festivāla organizatori aicina iegādāties biļetes par visizdevīgāko cenu, jo, sākot jau ar 10. decembri, tās kļūs dārgākas.

"Summer Sound" neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina vairāki tūkstoši apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Festivāls pulcē vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu. Katru gadu Liepājas pludmale un tai pieguļošais parks pārtop krāšņā festivāla pilsētā, kur pasaules līmeņa zvaigžņu koncerti mijas ar akustiskiem priekšnesumiem, spēcīgs rokkoncerts ar improvizācijas teātri, un karstākā vasaras ballīte ar iespēju baudīt nesteidzīgu mieru pie dabas. Tāpat festivāls katru gadu sadarbojas ar vietējiem Liepājas uzņēmējiem, piedāvājot virkni atlaižu un priekšrocību festivāla apmeklētājiem. Gatavojoties nākamajam "Summer Sound", 2018. gada vasarā festivāla pilsētā Liepājā organizaroti sola vairākus pārsteigumus, lai jau laikus radītu svētku noskaņojumu.

Summer Sound 2018 biļešu cenas:

Pirmās biļetes no 30.11.- 9.12.

2 dienu biļete – 25 EUR

2 dienu biļete ar telts vietu – 32 EUR

Biļešu cenas no 10.12.

2 dienu biļete – 29 EUR

2 dienu biļete ar telts vietu – 36 EUR

Telšu pilsētiņas biļete - 7 EUR

VIP bilete – 90 EUR

VIP biļete + autostāvvieta – 105 EUR

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!