Kāpēc mēs braucam uz "Summer Sound"? Lūk, 10 muzikāli iemesli!

Raksta attēls - Kāpēc mēs braucam uz "Summer Sound"? Lūk, 10 muzikāli iemesli! Ekrānšāviņš

27.07.2017 / Parmuziku.lv

Baudām vasaru, ceļojot Latvijas festivālos! Nākamā pietura - Liepāja, kur jau šajā nedēļas nogalē, 28. un 29. jūlijā, norisināsies lielākais pludmales festivāls "Summer Sound". Uzzini, ko festivālā iesakām redzēt!

Divās, cerams, saulainās dienās uz piecam skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 40 mākslinieki - ja arī visus neizdosies redzēt, tad šos noteikti vajadzētu šovasar vēl paspēt redzēt un dzirdēt!

1. Singapūras Satīns & Edavārdi

Kā saka - "slazdo vai mirsti", nāc uz Singapūras Satīna koncertu vai mirsti, jo doma, ka kaut reizi dzīvē nav redzēts šis vienreizējais hiphopa projekts, ir nāvējoša. Citējot leģendas - šī grupa koncertos neliek svīst, bet liek izgarot. Nelaid garām koncertu sestdien plkst. 18.00 uz "Summer Sound" skatuves, šis būs puišu pirmais koncerts Liepājā - viņi būs pateicīgi tev, bet tu būsi pateicīgs par šo iespēju vienu!

2. Bandmaster

Apvienība sevi pieteica vien pirms pāris gadiem, taču grupas dinamiskais un svaigais skanējums ātri vien uzrunāja Latvijas mūzikas cienītājus, padarot "Bandmaster" par gaidītiem un pieprasītiem festivālu un citu pasākumu viesiem. Pierādījuši sevi arī kā kvalitatīvu koncertgrupu, tāpēc ieteicams to pieredzēt - grupa uz Aldara skatuves kāps sestdien plkst. 18:30.

3. Tehnikums

Divi zaķi ar vienu šāvienu - atnāksi uz sintpopa apvienības "Tehnikums" koncertu, redzēsi arī Latvijas hiphopa leģendu Ozolu, ar kuru puiši ierakstījuši kopīgas kompozīcijas un radījuši jau zināmu dziesmu mash up versijas. Grupa uz Summer Sound skatuves uzstāsies piektdien plkst. 21.15.

4. Elizabete Balčus

Elizabetes Balčus neo-psihedēliskais drīmpops spēj būt melodisks un eksperimentāls, valdzinošs un apdullinošs vienlaicīgi. Viņas uzstāšanās ir košas, nemierīgas, teatrālas un pārsteidzošas -  starp citu, viens no instrumentiem, ko Elizabete izmanto, ir augļi un dārzeņi. Vai esi redzējis, kā no tiem rodas skaņa? Ja nē, tad sestdien apmeklē skatuvi "Koncertsēta" - uzzināsi!

5. Dons

Kuram gan nepatīk Dons un kurš gan nezina vārdus dziesmai "Tev piedzims bērns"? Ja būs kāds koncerts, kurš pulcēs visvairāk klausītāju un kur pūlis dziedās skaļāk nekā pats mākslinieks, tad tas noteikti būs Dona koncerts.
Uz "Summer Sound" skatuves mūziķis uzstāsies sestdien plkst. 0.30.

6. Cheat Codes

Skaļākais vārds festivālā - viņus atskaņo lielākās radio stacijas visā pasaulē, kas nodrošinājis stabilu pirmo vietu straumēšanas vietnēs un miljardiem klausītāju atskaņotājos. Losandželosas dīdžeju trio rada pārliecinošus hitus - Demija Lovato un Deivids Geta, ar ko puiši sadarbojušies, visticamāk, ar savu klātbūtni mūs nepagodinās, taču garantēts - arī bez viņiem Cheat Codes iegriezīs pamatīgu ballīti! Trio pirmo dienu noslēgs plkst. 23.45 uz "Summer Sound" skatuves.

7. Triana Park

Pretrunīgi vērtēti, taču nav šaubu - tā ir viena no Latvijas drosmīgākajām grupām, kura nebeidz pārsteigt. Katra uzstāšanās, pateicoties solistes Agneses Rakovskas spējai līdz sirds dziļumiem iejusties dažādākajos tēlos, ir mainīga un kļūst par neparastu muzikālo pārdzīvojumu. Satiec grupu uz Aldara skatuves sestdien plkst. 23.45.

8. Astro'n'out

14 gadi uz Latvijas mūzikas skatuves, piepildītas koncertzāles un dziesmas, kas vienaldzīgu neatstāj itin nevienu - Astro'n'out koncerti ir sirsnīgas enerģijas pilni un nostrādāti. Nelaid garām grupas uzstāšanos piektdien plkst. 23.45 uz Aldara skatuves.

9. Franco Franco

Vairojuši atpazīstamību un kvalitāti, Franco Franco turpina aktīvi koncertēt un sevi pierādīt. Klausoties šo grupu, kurai raksturīgs viegli pacilājošs skanējums, tā vien kārojas kailām pēdām griezties dejās jūras krastā. Un kāpēc gan to nedarīt šajā festivālā? Satiec grupu piektdienas vakarā plkst. 20.45 pie Aldara skatuves!

10. Polifauna

Vasarai piestāv psihedēlija un sapņi, tāpēc psihedēliskā drīmpopa grupa "Polifauna" ir lielisks papildinājums "Summer Sound" programmai. Grupai raksturīgs estētiskums un sapņaini hipnotizējoši ritmi - uzstāšanos izbaudīt iespējams piektdien plkst. 17.45 uz Aldara skatuves.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!