VIDEO: Ekspresīvais latviešu dziesminieks Imants Daksis publicē jaunu dziesmas video

Raksta attēls - VIDEO: Ekspresīvais latviešu dziesminieks Imants Daksis publicē jaunu dziesmas video Publicitātes foto

14.11.2017 / Parmuziku.lv

Jaunais videoklips tika prezentēts 11. novembrī Kaņepes Kultūras centrā, kur pēc tam Daksis sniedza arī koncertu.

Video veidotājs Pēteris Tenisons savu darbu komentē šādi:

Šovasar ar telefonu filmēju sev apkārt notiekošo un veidoju videoklipu Imanta Dakša albuma “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi” dziesmai - “Ir baigi apjaust, ka esi šeit”. No šīs sajūtas neaizmukt pat pasaules otrā malā. Ir baigi apjaust, ka esi šeit. Visu cieņu tiem, kas turpina spert soli pēc soļa.

Daksis un Pēteris Tenisons pirmoreiz sadarbojās ar 2009. gadā, un kopš tā laika Tenisons ieguvis filmēšanas pieredzi, strādājot Kambodžas, Indonēzijas un Āfrikas džungļos - iemūžinot dabas aktīvistu un militārās policijas cīņu ar malumedniekiem, bet nu jau divus gadus ir atgriezies atpakaļ Latvijā.

Šis notikums ir arī simbolisks albuma “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi” cikla noslēgums, jo šobrīd Daksis, sadarbojoties ar elektroniskās mūzikas mākslinieku un producentu Andri Indānu, strādā pie jauna albuma, kas tiks izdots nākamā gada februārī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!