VIDEO: Timberleika jaunākās dziesmas klipā - dejojošs robots

Raksta attēls - VIDEO: Timberleika jaunākās dziesmas klipā - dejojošs robots Ekrānšāviņš no video

05.01.2018 / Parmuziku.lv

Amerikāņu dziedātājs Džastins Timberleiks (Justin Timberlake) dalījies ar jaunu dziesmu un video "Filthty", kurā attēlota iedomāta nākotne 2028. gadā un dejojošs robots.

Jaunā dziesma ir pirmais vēstnesis no gaidāmā Timberleika studijas albuma "Man of the Woods". Albums tiks izdots dažas dienas pirms Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) finālspēles (Super Bowl), kuras pārtraukumā viņš uzstāsies.

Video režisors ir Marks Romaneks, kurš pazīstams arī kā Jay-Z "The Story of O.J.", Teilores Sviftas "Shake It Off" un Timberleika "Can't Stop the Feeling!" video režisors.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!